Przewodziszowice – III Amatorskie Zawody w biegach narciarskich

Przewodziszowice  – III Amatorskie Zawody w biegach narciarskich

Amatorski Klub Narciarski w Przewodziszowicach organizuje III Zawody Biegów Narciarskich pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy w Żarkach – Klemensa Podlejskiego. Zawody odbędą się w dniu 12 lutego, tj. niedziela o godzinie 11:00 w Przewodziszowicach.

– Dla najlepszych uczestników przewidzieliśmy drobne nagrody rzeczowe oraz pamiątkowe medale i dyplomy. A dla każdego uczestnika symboliczny dyplom. Dodatkowo zapewniamy posiłek i napój dla biegaczy – mówi Andrzej Jakóbczak organizator zawodów.

Zgłoszenia dokonywane są w dniu zawodów, opłata startowa wynosi 15 zł dorośli, 8 zł dzieci i młodzież szkolna i jest płatna w dniu zawodów. W przypadku braku warunków do przeprowadzenia imprezy organizator ma prawo do jej odwołania lub przeniesienia na inny termin. Dojazd uczestników na zawody we własnym zakresie.

Zbiórka godz. 10.00 na początku Przewodziszowic, start godz. 11.00, trasa o długości 7,5 km.

Kategorie Wiekowe: Dzieci do 12 lat, Młodzież do 18 lat, od 19 do 35 lat, od 36 do 50 lat, od 51 do 65 lat, powyżej 65 lat

Dodatkowe informacje udziela ANDRZEJ JAKÓBCZAK TEL. 664 715 931
(przygotowała: Justyna Hajduśkiewicz)

http://www.umigzarki.pl/index1.php?go=aktualnosci&id=1648

Ten wpis został opublikowany w kategorii 37. Bieg Piastów - 2013, Aktualności. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.