Głupota w Polsce trzyma sie dobrze – kilka słów o dokarmianu zwierząt na trasie narciarskiej

W dniu 18 lutego miłośnik żywych istot postanowił dokarmić leśne stworzonka, i chwała mu za to. Szkoda tylko, że zrobił to w sposób bezmyślny.

Przestrzeń pod linia wysokiego napięcia ma ok. 15 szerokości, nasz tor biegowy ok. 2 m i jest umiejscowiony z na samym brzegu tej przestrzeni, wiec dużo zostaje miejsca dla samochodu terenowego, ale nasz Pan Osioł pojechał po trasie narciarskiej niszcząc ją na odcinku ok. 200 m. Następnie karmę w postaci obierek, kukurydzy i chleba wysypał na następnym odcinku trasy narciarskiej. Dziki dokonały dalszego zniszczenia trasy narciarskiej. Jednak najważniejsza karma w tym żerowisku był chleb i bułki w ilości ok. 40 kg, część bardzo estetycznie zapakowana w folię. Człecze zapomniałeś dostarczyć noży i widelców do konsumpcji. Pragniemy Cię dobroczyńco poinformować, że folii zwierzęta nie trawią i doprowadza istoty żywe do unicestwienia. A może Ty jesteś mordercą, a nie miłośnikiem istot żywych i taki oryginalny sposób zagłady wymyśliłeś. Ten proceder trwa już ponad miesiąc czasu.

Może kompetentne czynniki zajmą się wreszcie tym procederem i Osobnikiem.

Grzegorz Kotas

Ten wpis został opublikowany w kategorii 37. Bieg Piastów - 2013, Aktualności, Trasa Biskupice. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.