XXXVII Bieg Piastów – oferta wspólnego wyjazdu.

Wzorem lat ubiegłych Częstochowski Narciarski Klub Ratrak organizuje wspólny, czterodniowy wyjazd na Bieg Piastów z pobytem w pensjonacie „Adam” w Szklarskiej Porębie.

Wyjazd autokarem 28 lutego rano (czwartek), powrót 3 marca wieczorem (niedziela).

Bezpośrednio jedziemy na Polanę Jakuszycką by po kilkugodzinnym bieganiu udać się do pensjonatu na obiadokolację. Tu do dyspozycji mamy min.

świetlicę gdzie urządzamy pięć stanowisk do smarowania nart. W piątek po śniadaniu wyjeżdżamy autokarem na całodzienny trening po trasach biegu.

Startuje również 10 CT. Sobota to dzień startu na 50 CT. Autokar, który jest cały czas do naszej dyspozycji, na parkingu w Jakuszycach jest miejscem gdzie można przebrać się przed i po biegu i czekać na zebranie się całej grupy.

W pensjonacie jemy śniadania i obiadokolacje. W sobotę wieczorem spotykamy się na wspólnym poczęstunku w sali kominkowej by pośpiewać i powspominać nasze starty. W niedzielę po śniadaniu pakujemy się i ostatni raz jedziemy do Jakuszyc. W programie dwa biegi: 26 CT i 30 FT.

Ci co nie startują mogą jeszcze trochę pobiegać. Dobrym, sprawdzonym rozwiązaniem jest możliwość wykupienia obiadu w naszym pensjonacie w drodze powrotnej z Jakuszyc do Częstochowy.

Wstępnie mamy już zamówiony autokar i pokoje w pensjonacie Adam. Cena pobytu pozostaje na ubiegłorocznym poziomie tj 285 zł. Obejmuje trzy noclegi, trzy śniadania i trzy obiadokolacje. Pokoje 2-3-4-5 osobowe.

Cena autokaru zależeć będzie od ilości osób. Nie powinna przekroczyć 100 zł.

Potwierdzeniem uczestnictwa we wspólnym wyjeździe jest wpłacenie do końca stycznia zaliczki 100 zł do Grzesia Kotasa szefa klubu Ratrak.

Musi zadatkować pobyt w pensjonacie.

 

Osoby zainteresowane proszę o kontakt ze mną ( 660 521 309 ) lub bezpośrednio z Grzegorzem ( 661 493 109 ).

Przy zgłaszaniu należy podać:

– imię i nazwisko

– adres zamieszkania

– PESEL

– nr komórki do kontaktów.

 

Pozdr

Krzysiek

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności, Klub Ratrak, Nasi w Jakuszycach. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz