Mroźno ale słonecznie – 42 Bieg Piastów

Pakiety odebrane, przymiarka plastronów i przywitanie z Polaną Jakuszycką

Tegoroczny wyjazd na 42 Bieg Piastów miał wyjątkowo miły akcent. Uroczyście powitaliśmy w szeregach klubu pięciu nowych członków  Ratraka.

Od lewej: Stefan, Andrzej, Danusia, Zbyszek, Wojtek

Tylko Danusia jest wśród nich debiutantką na Biegu Piastów. Zaczęła od mocnego uderzenia – startem na 25 km CL. Pozostali (w koszulkach biegu – tylko w pakietach 50 km CL) to wielokrotni uczestnicy królewskiego dystansu.

Przedstawmy startujących na tym koronnym dystansie.

Paweł P.                                                   Tadek
   
Paweł Z.                                              Krzysiek
  
Zbyszek                                               Jurek
  
Piotrek                                                Stefan
 
Danusia K.

na starcie, trasie lub mecie:

Paweł P.

Tadek P.

Paweł Z.

Krzysiek A.

Zbyszek Sz.

Piotrek Sz.

Zobaczmy co wykręcili (na czerwono członkowie Ratraka)
50 km CL
…..1. Rocarek Jiri (1) …………………. 1983 … M30-1/207 ………. 2:16:41 – CZE
…..2. Antolec Jan (18) ……………….. 1990 … M20-1/59 ………… 2:16:41 – POL
—————————————————————————–
.103. Gocyła Mateusz (57) ………….. 1981 … M30-20/207 ……. 2:56:18 – Postęp
.178. Nalewajka Martin (73) ………. 1955 … M60-6/188 ……… 3:08:44 – Cz-wa
.233. Ptak Paweł (123) ………………. 1970 … M40-78/458 …….. 3:17:55 – Cz-wa
.333. Małolepszy Wojciech (205) .. 1974 … M40-122/458 ….. 3:30:56 – Cz-wa
.403. Piesyk Tadeusz (307) ……….. 1952 … M60-32/188 ……. 3:40:53 – Cz-wa
.439. Zimoń Paweł (308) …………… 1968 … M50-97/348 ……. 3:45:42 – Cz-wa
.551. Socha Krzysztof (540) ………… 1977 … M40-199/458 ….. 3:58:26 – Cz-wa
.635. Arabas Krzysztof (587) ………. 1952 … M60-63/188 …… 4:10:22 – Cz-wa
.755. Szecówka Zbigniew (596) …… 1974 … M40-265/458 ….. 4:27:57 – Poraj
.810. Szczepański Piotr (863) ……… 1971 … M40-287/458 …. 4:36:01 – Cz- wa
.925. Major Stefan (891) ……………. 1956 … M60-102/188 ….. 4:50:26 – Żarki
.986. Kuliberda Beata (961) ……….. 1968 … K50-10/36 ……… 4:59:35 – Cz-wa
1006. Kuczyńska Magdalena (806)  1976 .. K40-30/54 ……… 5:02:28 – Poznań
1033. Pieprzycki Jerzy (840) ……… 1957 … M60-117/188 …… 5:05:57 – Cz-wa
1237. Kopytko Krzysztof (997) ……. 1972 … M40-403/458 ….. 5:41:15 – Cz-wa
1271. Siedlecki Andrzej (1193) …….. 1951 … M60-159/188 ….. 5:49:03 – Cz-wa
1318. Kuczyńska Danuta (1329) …. 1954 … K60-10/11 ……….. 6:02:03 – Janów
1461. ostatni sklasyfikowany ……………………………………………. 8:29:54
wystartowało 1495

A to pociąg naszych pięćdziesiątek z medalami po biegu na tradycyjnym wieczorku w sobotę
od lewej: Mateusz, Olek, Paweł, Krzysiek, Wojtek, Piotrek, Tadek, Zbyszek, Martin, Jurek, Andrzej, Stefan, Madzia, Paweł, Danusia


————————————————————————–

Kuczyńskie, Arabasy, Gocyłowie, Zimonie, Borysie – czyli jak co roku na wyjeździe: rodzinnie i pokoleniowo. On, ona, ono – każdy na swoim ulubionym dystansie od piątku do niedzieli.

W niedzielę o 10:00 wystartowała 25

25 km CL – niedziela 10:00

Karol L.

Stefan M.

Boguś P.

Andrzej W.

Danusia A.

1. Skowron Michał (296)  …………… 1998 … M20-1/111 …….. 1:06:59 – POL
2. Psenicka Jakub (1)  ………………… 1991 …. M20-2/111 ……. 1:07:00 – CZE
———————————————————————
21. Sikora Sławomir (18) …………….. 1975 … M40-6/323 …… 1:14:55 – Cz-wa
63. Siębor Bogusław (39) ……………. 1954 … M60-3/163 …… 1:25:46 – Kopalnia
149. Lemański Karol (83) ……………. 1977 … M40-42/322 …. 1:36:41 – Cz-wa
217. Zimoń Robert (459) …………….. 1995 … M20-38/111 ….. 1:44:03 – Cz-wa
281. Borkowski Waldemar (304) …. 1972 … M40-80/323 …. 1:49:49 – Cz-wa
362. Szecówka Zbigniew (137) …….. 1974 … M40-106/323 … 1:56:42 – Poraj
432. Major Stefan (349) ……………… 1956 … M60-30/163 …. 2:02:33 – Żarki
448. Postrach Bogusław (488) ……. 1965 …. M50-81/241 ….. 2:03:44 – Cz-wa
478. Klimek Sławomir (490) ………. 1973 …. M40-140/323 .. 2:05:30 – Cz-wa
768. Szczepanik Tomasz (639) ……. 1967 …. M50-154/241 … 2:26:05 – Cz-wa
855. Poroszewski Czesław (1483) … 1957 …. M60-77/163 ….. 2:31:35 – Cz-wa
872. Gocyła Anna (615) ……………… 1983 …. K30-43/82 ……. 2:32:26 – Postęp
999. Stalica Wojciech (886) ……….. 1969 …  M40-257/323 .. 2:47:52 – Cz-wa
1043. Wisełka Andrzej (872) ………. 1939 …. M70-25/40 …… 2:45:35 – Cz-wa
1175. Golczyk Adrian (1372) ……….. 1980 …. M30-192/203 .. 2:58:38 – Cz-wa
1271. Arabas Danuta (1252) ……….. 1956 …. K60-21/23 …….. 3:14:09 – Cz-wa
1291. Pilis Tomasz (1052) …………… 1971 ….. M40-315/323 … 3:18:17 – Cz-wa
1393. ostatni ………………………………………………………………….. 4:43:12
Wystartowało – 1394

Specjaliści od 25 km CL
od lewej: Bogdan, Robert, Danusia, Zbyszek, Iwona, Karol, Waldek, Andrzej, Ania


12 km CL – niedziela 12:00

Jadzia (Nr 428) i Danusia (Nr 413)

1. Małkiński Krzysztof (92) ……… 1995 …. M20-1/68 ……. 36:46 – POL
———————————————————————–
…11. Gocyła Mateusz (5) …………. 1981 …. M30-1/55 …….. 42:20 – Postęp
..59. Zimoń Paweł (28) …………… 1968 … M50-9/69 …….. 54:32 – Cz-wa
..81. Arabas Krzysztof (140) …….. 1952 … M60-7/54 ….. 1:00:41 – Cz-wa
226. Kopytko Karolina (306) …… 2002 .. K20-22/52 …. 1:22:35 – Cz-wa
319. Kopytko Piotr (305) ………… 2005 … M20-46/68 … 1:31:21 – Cz-wa
320. Kopytko Krzysztof (304) …. 1972 …. M40-75/114 .. 1:31:25 – Cz-wa
475. Stępień Tomasz (514) ……… 1972 …. M40-19/54 …. 1:42:22 – Cz-wa
570. Lipinska Jolanta (336) ……. 1951 …. K60-15/20 ….. 2:02:16 – Cz-wa
574. Boryś Danuta (413) ………… 1952 …. K60-16/20 ….. 2:03:35 – Cz-wa
575. Bethier Jadwiga (428) …….. 1954 …. K60-17/20 ….. 2:03:36 – Cz-wa
618. ostatni …………………………………………………………….. 2:32:00
Wystartowało – 618

Specjaliści od 12 km CL
od lewej: Jadzia, Krzysiek, Paweł, Danusia, Mateusz


7 km CT -piątek 12:00

1. Podsiadło Arkadiusz (3) ……….. 1997 …. M20-1/80 ….. 19:25 – POL —————————————————————–
7. Sikora Sławomir (11) ……………. 1975 …. M40-2/78 ….. 20:38 – Cz-wa
11. Gocyła Mateusz (15) …………… 1981 …. M30-2/69 …… 21:03 – Postęp
25. Nalewajka Martin (17) ……….. 1955 …. M60-1/24 …… 23:46 – Cz-wa
35. Siębor Bogusław (18) ………….. 1954 … M60-3/24 ….. 24:30 – Cz-wa
68. Lemański Karol (61) …………… 1977 … M40-18/78 …. 26:51 – Cz-wa
169. Borkowski Waldemar (105) .. 1972 … M40-51/78 …. 33:02 – Cz-wa
587. Boryś Daria (452) …………….. 1988 … K30-29//48 … 52:50 – Cz-wa
647. Bethier Jadwiga (534) ………. 1954 … K60-11/24 …… 59:16 – Cz-wa
652. Boryś Danuta (540) ………….. 1952 … K60-13/24 …… 59:46 – Cz-wa
763. ostatni …………………………………………………………….. 1:56:56
Wystartowało – 763


30 km FT

1. Escher Toni (1) …………………. 1990 … M20-1/33 ……. 1:19:25 – D
————————————————————————–
277. Miterski Grzegorz (…) …… 1985 … M30-56/72 ….. 2:17:38 – Cz-wa
324. Major Stefan (287) ……….. 1956 … M60-21/36 ….. 2:28:28 – Żarki
388. Pieprzycki Jerzy (295) …… 1957 … M60-30/36 …. 3:01:47 – Cz-wa
429. ostatni sklasyfikowany ……………………………………. 4:20:31
wystartowało

Specjaliści od łyżwy 30 FT
od lewej: Stefan, Jurek

Dziękujemy naszym przyjaciołom, sympatykom i członkom rodzin, którzy corocznie wspólnie z Klubem Ratrak wyjeżdżają na czterodniowy festiwal narciarstwa biegowego – Bieg Piastów. Bez Was byłoby markotnie, mniej rodzinnie, mniej barwnie. Gdy jesteście lepsi – motywujecie nas i podnosicie poprzeczkę. Trochę słodzenia sobie nawzajem też nie zaszkodzi.
Oto oni
od lewej: Martin, Madzia, Olek, Iwona, Waldek, Ania, Mateusz, Robert

Był stres dla jednych, luzik dla drugich, walka na trasach, wyniki do wnikliwej analizy, uśmiechy, pogaduchy i…


„Gadu, gadu, gadu nocą
Baju, baju, baju w dzień”
————————————————————
Galeria Klubowicza (fotki z tras)

Tadek (Nr 307)

Danusia A. (Nr 1252)

Paweł P. (Nr 123)

Karol (Nr 83)

Proszę przesyłajcie fotki do Galerii Klubowicza
na mojego maila:
krzarag@gmail.com

Będę uzupełniał wpis ale nie w nieskończoność.

Ten wpis został opublikowany w kategorii 42 Bieg Piastów - 2018, Aktualności. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.